cross-dark.land
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Rpg Vampire Wolf Land.......
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Deci salut!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Yuichi
Admin
Admin
Yuichi


masculin Numarul mesajelor : 57
Data de inscriere : 22/09/2008

Foaie de personaj
Personaj: Yuichi
Varsta: 18
Creatura: Vampir

Deci salut! Empty
MesajSubiect: Deci salut!   Deci salut! I_icon_minitimeDum Sept 28, 2008 9:14 pm

Mdea salut!Pai momentan mi-e foarte lene si nici nu prea stiu ce sa scriu , deci sa vedem ce iese , roman nu cred Razz :
pai muzik , urasc manele si polara ,ascult :Akon , N'SYNC , Justin Timberlake , 50Cent ,
Green Day , Linkin Park................
imi place biologia Razz , imi place si mie o materie minunatzi-va Razz a da imi place si sportu si pauza bineinteles Razz
deci imi place sa joc fotball , si sa dau desigur cuiva cu mingea in cap , pacat ca era unu cu bicicleta dar s-a uitat in spate si a lasat capu jos si nu l-a lovit Neutral
animeuri zic si d-astea cateva , ca doar asta va intereseaza:Chrono Crusade , Vampire Knight , Death Note , Blood+ , Fruits Basket ,Inuyasha.............................
Si imi place sa ma plimb cu bicicleta Razz , da azi a inceput nu stiu din ce motiv sa scartzie Razz , cazaturi n-am luat inca , ups uituc mai sunt , ca am luat una mijto rau , eram pe sosea , viteza mare , picioare pe ghidon veneam la vale , si am iesit de pe sosea si am mai pus si frana de fatza Razz , deh o buba frumoasa , si dureroasa , da conteaza faza e ca au ras totzi cu pofta cand am cazut , adica prieteni mei care se plimbau cu mine , a da asta e a doua bicicletya , ca pe prima am busit-o ,saraca cate cazaturi am luat , imi amintesc una tot asa mijto , mi s-a spart schimbatoarele si gatu meu s-a lovit de un stalp Razz
Vai scrisei cam mult , seamana a roman , deci gata nu mai zic nimic.
Etto bye! lol!


Ultima editare efectuata de catre Blabla in Dum Sept 28, 2008 9:42 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Kumiko
Admin
Admin
Kumiko


feminin Numarul mesajelor : 12
Varsta : 30
Localizare : DarkLand
Joburi/Distractii : I kissed a girl ^.^
Stare de spirit : Damn I'm so crazy ^^
Data de inscriere : 22/09/2008

Foaie de personaj
Personaj: Kumiko Emi
Varsta: 18
Creatura: Wolf Queen

Deci salut! Empty
MesajSubiect: Re: Deci salut!   Deci salut! I_icon_minitimeDum Sept 28, 2008 9:32 pm

Welcome here !Ai facut o descriere interesanta....mie nu-mi place sa ma descriu Rolling Eyes ...ma rog sa revenim la tn si mie imi place sa ma dau cu bicicleta pacat ca nu am una Smile)...dar in final iti urez happy posting and no spam .
Sus In jos
Yuichi
Admin
Admin
Yuichi


masculin Numarul mesajelor : 57
Data de inscriere : 22/09/2008

Foaie de personaj
Personaj: Yuichi
Varsta: 18
Creatura: Vampir

Deci salut! Empty
MesajSubiect: Re: Deci salut!   Deci salut! I_icon_minitimeDum Sept 28, 2008 9:50 pm

Arigato , pentru primire!Ma bucur ca-ti place romanu rhtrh Apropo sper sa va placa emoticoanele pe care le-am pus ,ik;lo; .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Deci salut! Empty
MesajSubiect: Re: Deci salut!   Deci salut! I_icon_minitimeLun Sept 29, 2008 7:27 am

Hey there ....^^...nice to see ya...^^...so.....mi-a palcut si mie povestea....^^.....happy fun and have posting...and....ettoo....ya know.....no Spam....... gvn mhng rygr5yh5
Sus In jos
Continut sponsorizat





Deci salut! Empty
MesajSubiect: Re: Deci salut!   Deci salut! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Deci salut!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cross-dark.land :: Blood Eater :: For vampires only( Welcome)-
Mergi direct la: