cross-dark.land
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Rpg Vampire Wolf Land.......
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 evadare din castel......

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




evadare din castel...... Empty
MesajSubiect: evadare din castel......   evadare din castel...... I_icon_minitimeLun Sept 29, 2008 7:56 am

Rosen isi puse o pelerina si iesi pe poarta principala a castelului.....se indrepta spre sat...,, ce bine e sa fi afar^^''.......sper sa nu ma recunoasca nimeni....^^
Sus In jos
Yuichi
Admin
Admin
Yuichi


masculin Numarul mesajelor : 57
Data de inscriere : 22/09/2008

Foaie de personaj
Personaj: Yuichi
Varsta: 18
Creatura: Vampir

evadare din castel...... Empty
MesajSubiect: Re: evadare din castel......   evadare din castel...... I_icon_minitimeLun Sept 29, 2008 7:49 pm

Si Yuichi facu la fel , merse prin padure si statea intr-un copac.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




evadare din castel...... Empty
MesajSubiect: Re: evadare din castel......   evadare din castel...... I_icon_minitimeLun Sept 29, 2008 8:04 pm

Rosen ajunse pana la marginea padurii.....,, macar nu m-a vazut nimeni''.....
Sus In jos
Yuichi
Admin
Admin
Yuichi


masculin Numarul mesajelor : 57
Data de inscriere : 22/09/2008

Foaie de personaj
Personaj: Yuichi
Varsta: 18
Creatura: Vampir

evadare din castel...... Empty
MesajSubiect: Re: evadare din castel......   evadare din castel...... I_icon_minitimeLun Sept 29, 2008 8:37 pm

Yuichi isi atinti privirea spre ea:
-Salut , Rose-chan!Te furisezi ca de obicei?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




evadare din castel...... Empty
MesajSubiect: Re: evadare din castel......   evadare din castel...... I_icon_minitimeLun Sept 29, 2008 8:40 pm

o.o...damn it....cum reusesti............mereu dau peste tine....anyway.....nu spune la nimeni.....
Sus In jos
Yuichi
Admin
Admin
Yuichi


masculin Numarul mesajelor : 57
Data de inscriere : 22/09/2008

Foaie de personaj
Personaj: Yuichi
Varsta: 18
Creatura: Vampir

evadare din castel...... Empty
MesajSubiect: Re: evadare din castel......   evadare din castel...... I_icon_minitimeLun Sept 29, 2008 8:44 pm

-Bine nu spun , zise el sarind din copac.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




evadare din castel...... Empty
MesajSubiect: Re: evadare din castel......   evadare din castel...... I_icon_minitimeLun Sept 29, 2008 8:47 pm

Rosen isi tinea de pelerina.....btw....ce faceai tu aici?......^^....si tu te-ai furisat?...^^
Sus In jos
Yuichi
Admin
Admin
Yuichi


masculin Numarul mesajelor : 57
Data de inscriere : 22/09/2008

Foaie de personaj
Personaj: Yuichi
Varsta: 18
Creatura: Vampir

evadare din castel...... Empty
MesajSubiect: Re: evadare din castel......   evadare din castel...... I_icon_minitimeLun Sept 29, 2008 8:50 pm

-Deh , cam sa ceva , crezi ca-mi place sa stau inchis in castel toata ziua?zise el asezandu-se jos pe iarba , la umbra copacului.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




evadare din castel...... Empty
MesajSubiect: Re: evadare din castel......   evadare din castel...... I_icon_minitimeLun Sept 29, 2008 8:51 pm

....Nici mie nu-mi place...dar....ya know.......Queen Vampire.....am niste responsabilitati^^....
Sus In jos
Yuichi
Admin
Admin
Yuichi


masculin Numarul mesajelor : 57
Data de inscriere : 22/09/2008

Foaie de personaj
Personaj: Yuichi
Varsta: 18
Creatura: Vampir

evadare din castel...... Empty
MesajSubiect: Re: evadare din castel......   evadare din castel...... I_icon_minitimeLun Sept 29, 2008 9:01 pm

-De parca mi-ar pasa de asa ceva , e plictisitor , zise el sprijinandu-si spatele de copac si punandu-si mainile la ceafa.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




evadare din castel...... Empty
MesajSubiect: Re: evadare din castel......   evadare din castel...... I_icon_minitimeMar Sept 30, 2008 7:27 am

Sincer...ar trebui......you are the prince of the damned.....
Sus In jos
Continut sponsorizat





evadare din castel...... Empty
MesajSubiect: Re: evadare din castel......   evadare din castel...... I_icon_minitime

Sus In jos
 
evadare din castel......
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cross-dark.land :: CrossLand Characters :: Regatul CrossLand :: Satul-
Mergi direct la: